Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Classicissa yhdistyy yrittäjähenkisyys, luotettavuus ja intohimo tekemiseemme. Asiakkaidemme tyytyväisyys on meille kaikki kaikessa, ja ammattitaito on avain onnistumiseen. Tarjoamme myös laajimman näkyvyyden asunnollesi. Olemme alueellamme asiantuntijoita ja toimimme koko Uudenmaan alueella.

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Kyösti Juntunen

Ota yhteyttä
10
Kyösti Juntunen

Yrittäjä, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, NHS

040 968 1882 kyosti.juntunen@remax.fi Tutustu minuun »
Monja Juntunen

Ota yhteyttä
Monja Juntunen

Yrittäjä, hallintovastaava, KiAT

040 934 9470 monja.juntunen@remax.fi Tutustu minuun »
Petter Frisk

Ota yhteyttä
9.5
Petter Frisk

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, NHS

0400 909 090 petter.frisk@remax.fi Tutustu minuun »
Jaakko Hakola

Ota yhteyttä
Jaakko Hakola

Myyntineuvottelija

050 403 7353 jaakko.hakola@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Ihamuotila

Ota yhteyttä
9.5
Minna Ihamuotila

Myyntineuvottelija, KED

041 501 5721 minna.ihamuotila@remax.fi Tutustu minuun »
Risto Karjalainen

Ota yhteyttä
9.5
Risto Karjalainen

LKV, LVI-insinööri, KED, kaupanvahvistaja, NHS

045 133 8888 risto.karjalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Kock

Ota yhteyttä
9
Nina Kock

Myyntineuvottelija, KiAT

040 355 7100 nina.kock@remax.fi Tutustu minuun »
Lasse Lindqvist

Ota yhteyttä
9
Lasse Lindqvist

Myyntineuvottelija, KiAT

050 570 6104 lasse.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Mustonen

Ota yhteyttä
9.5
Johanna Mustonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, NHS, KiAT, KM

040 575 2725 johanna.mustonen@remax.fi Tutustu minuun »
Marja Repo

Ota yhteyttä
9.5
Marja Repo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, YTM

040 556 9897 marja.repo@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Ann Stolt

Ota yhteyttä
9.5
Sari Ann Stolt

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, TeM

040 779 3307 sariann.stolt@remax.fi Tutustu minuun »

Sun Housing Oy

Louhentie 2
02130 Espoo

050 555 0899
Ota yhteyttä

y-tunnus 2416434-1

RE/MAX Classicissa yhdistyy yrittäjähenkisyys, luotettavuus ja intohimo tekemiseemme. Asiakkaidemme tyytyväisyys on meille kaikki kaikessa, ja ammattitaito on avain onnistumiseen. Tarjoamme myös laajimman näkyvyyden asunnollesi. Olemme alueellamme asiantuntijoita ja toimimme koko Uudenmaan alueella.