Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Classicissa yhdistyy yrittäjähenkisyys, luotettavuus ja intohimo tekemiseemme. Asiakkaidemme tyytyväisyys on meille kaikki kaikessa, ja ammattitaito on avain onnistumiseen. Tarjoamme myös laajimman näkyvyyden asunnollesi. Olemme alueellamme asiantuntijoita ja toimimme koko Uudenmaan alueella.

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Kyösti Juntunen

Ota yhteyttä
9.5
Kyösti Juntunen

Yrittäjä, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja

040 968 1882 kyosti.juntunen@remax.fi Tutustu minuun »
Monja Juntunen

Ota yhteyttä
Monja Juntunen

Yrittäjä, hallintovastaava

040 934 9470 monja.juntunen@remax.fi Tutustu minuun »
Heli Borgström

Ota yhteyttä
9.5
Heli Borgström

Myyntipäällikkö, KTM, M.Sc.(Econ.). LKV

050 590 5050 heli.borgstrom@remax.fi Tutustu minuun »
Robert Borgström

Ota yhteyttä
10
Robert Borgström

KTM, M.Sc.(Econ.), LKV

040 558 2140 robert.borgstrom@remax.fi Tutustu minuun »
Petter Frisk

Ota yhteyttä
9.5
Petter Frisk

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT, NHS

0400 909 090 petter.frisk@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Ihamuotila

Ota yhteyttä
9.5
Minna Ihamuotila

Myyntineuvottelija, KED

041 501 5721 minna.ihamuotila@remax.fi Tutustu minuun »
Risto Karjalainen

Ota yhteyttä
10
Risto Karjalainen

LKV, LVI-insinööri, KED, kaupanvahvistaja

045 133 8888 risto.karjalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Kock

Ota yhteyttä
Nina Kock

Myyntineuvottelija

040 355 7100 nina.kock@remax.fi Tutustu minuun »
Lasse Lindqvist

Ota yhteyttä
8.5
Lasse Lindqvist

Myyntineuvottelija, KiAT

050 570 6104 lasse.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Alex Nguyen

Ota yhteyttä
9.5
Alex Nguyen

Myyntineuvottelija

045 321 6000 alex.nguyen@remax.fi Tutustu minuun »
Marja Repo

Ota yhteyttä
8
Marja Repo

Myyntineuvottelija, M.Sc.(Soc.Sc)

040 556 9897 marja.repo@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Ann Stolt

Ota yhteyttä
10
Sari Ann Stolt

Myyntineuvottelija, TeM

040 779 3307 sariann.stolt@remax.fi Tutustu minuun »
Pekka Räsänen

Ota yhteyttä
Pekka Räsänen

Trainee

040 820 1407 pekka.rasanen@remax.fi Tutustu minuun »

Sun Housing Oy

Louhentie 2
02130 Espoo

050 555 0899
Ota yhteyttä

y-tunnus 2416434-1

RE/MAX Classicissa yhdistyy yrittäjähenkisyys, luotettavuus ja intohimo tekemiseemme. Asiakkaidemme tyytyväisyys on meille kaikki kaikessa, ja ammattitaito on avain onnistumiseen. Tarjoamme myös laajimman näkyvyyden asunnollesi. Olemme alueellamme asiantuntijoita ja toimimme koko Uudenmaan alueella.