Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Classicissa yhdistyy yrittäjähenkisyys, luotettavuus ja intohimo tekemiseemme. Asiakkaidemme tyytyväisyys on meille kaikki kaikessa, ja ammattitaito on avain onnistumiseen. Tarjoamme myös laajimman näkyvyyden asunnollesi. Olemme alueellamme asiantuntijoita ja toimimme koko Uudenmaan alueella.

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Kyösti Juntunen

Ota yhteyttä
9.5
Kyösti Juntunen

Yrittäjä, LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, NHS

040 968 1882 kyosti.juntunen@remax.fi Tutustu minuun »
Monja Juntunen

Ota yhteyttä
Monja Juntunen

Yrittäjä, hallintovastaava, KiAT

040 934 9470 monja.juntunen@remax.fi Tutustu minuun »
Refai Bulut

Ota yhteyttä
10
Refai Bulut

Myyntineuvottelija, KiAT

045 177 0725 refai.bulut@remax.fi Tutustu minuun »
Petter Frisk

Ota yhteyttä
9.5
Petter Frisk

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, NHS

0400 909 090 petter.frisk@remax.fi Tutustu minuun »
Meri-Tuulia Heino

Ota yhteyttä
Meri-Tuulia Heino

Myyntineuvottelija

040 810 9944 meri-tuulia.heino@remax.fi Tutustu minuun »
Arto Holappa

Ota yhteyttä
9.5
Arto Holappa

Kiinteistönvälittäjä LKV, DI

040 040 6808 arto.holappa@remax.fi Tutustu minuun »
Risto Karjalainen

Ota yhteyttä
9.5
Risto Karjalainen

LKV, LVI-insinööri, KED, kaupanvahvistaja, NHS

045 133 8888 risto.karjalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Lasse Lindqvist

Ota yhteyttä
9
Lasse Lindqvist

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

050 570 6104 lasse.lindqvist@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Muikku

Ota yhteyttä
10
Tarja Muikku

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

040 764 6315 tarja.muikku@remax.fi Tutustu minuun »
Johanna Mustonen

Ota yhteyttä
9.5
Johanna Mustonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, NHS, KiAT, KM

040 575 2725 johanna.mustonen@remax.fi Tutustu minuun »
Virpi Nisula

Ota yhteyttä
9.5
Virpi Nisula

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

040 583 8489 virpi.nisula@remax.fi Tutustu minuun »
Alexi Parkkinen

Ota yhteyttä
Alexi Parkkinen

Trainee

045 124 5444 alexi.parkkinen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Ann Stolt

Ota yhteyttä
9.5
Sari Ann Stolt

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, TeM

040 779 3307 sariann.stolt@remax.fi Tutustu minuun »

Sun Housing Oy

Louhentie 2
02130 Espoo

050 555 0899
Ota yhteyttä

y-tunnus 2416434-1

RE/MAX Classicissa yhdistyy yrittäjähenkisyys, luotettavuus ja intohimo tekemiseemme. Asiakkaidemme tyytyväisyys on meille kaikki kaikessa, ja ammattitaito on avain onnistumiseen. Tarjoamme myös laajimman näkyvyyden asunnollesi. Olemme alueellamme asiantuntijoita ja toimimme koko Uudenmaan alueella.